saykar kumlama anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
REFERANSLAR
BAZI REFERANSLARIMIZ
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
türkçe
ingilizce
Kumlama Tulumu
Kumlama Tulumu
Güderi Kumlama Giysisi

Kumlama operatörleri sarf kumu ve uygulama esnasında açığa çıkan toz nedeniyle zor koşullarda çalışmaktadır. Bu nedenle operatörlerin hareket kolaylığını ve korunmalarını sağlamak için kumlama elbisesi olarak kumlama tulumu üretimi yapmaktayız. L-XL-XXL ebatlarda ürettiğimiz ve kumlama için özel olarak tasarladığımız kumlama tulumumuz diğer tekstil ürünü giysilere göre çok daha iyi koruma sağlamaktadır. Satışını gerçekleştirdiğimiz kumlama tulumu, kapalı ortamlarda çalışan personel için en uygun üründür. Kumlama maskesiyle beraber kullanıldığında operatörün çalışmasını kolaylaştırır, hareket kolaylığı sağlar ve çalışmaya olumlu etkisi olur.

Kuru kumlama tulumunun ön kısmı aşınma ve yıpranma gibi etkilere dayanıklı suni güderi kullanılarak imal edilmiştir. Böylece kumlama tulumu, uygulama esnasında yüzey üzerinden seken kum tanelerine karşı operatöre optimum derecede koruma sağlar. Kumlama elbisesinin arka kısmı ise operatörü yakmayacak ve deriye nefes aldıracak yeterlikte dokunmuş kumaştan imal edilmiş olup toz geçirmez özelliktedir. Kollarda ve ayak kısımlardaki boğma lastikleri sayesinde kumlama tulumunun altına giyilen bot ve eldivenler arasındaki boşluğu kapatarak bu bölgelerden de içeri toz geçişini engeller.

Kumlama maskesi, portatif kumlama makineleri, enjeksiyonlu kumlama makinelerimiz hakkındaki bilgilere aşağıda bulunan linklerden ulaşabilir; kumlama makine, ekipman ve sarf malzemeleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Kumlama Maskesi Kumlama Tulumu Portatif Kumlama MakineleriEnjeksiyonlu Kumlama Makineleri İletişim Bilgileri
        telefon +90 216 660 14 80
        faks +90 216 660 14 81
         
        Saykar Metalurji
        Ferhatpaşa Mah. Mareşal
        Fevzi Çakmak Cad. No: 78
        Ataşehir / İSTANBUL TÜRKİYE
        posta@saykar.com